Elegant Villa In Nagua With Private Pool And Jacuzzi
| Gratis Wi-Fi Gratis Wi-Fi i rummet | Gratis parkering | Simbassäng Utomhusbassäng |
| Barnvänligt Barnsängar | Rullstolspassage Rullstolstillgänglighet | Luftkonditionering |
| Husdjur Husdjur tillåtna |
Elegant Villa In Nagua With Private Pool And Jacuzzi med 0 sovrum ligger cirka 20 minuters promenad från Río Nagua.
Gästerna kan besöka Poza de Bojolo som ligger ungefär 4 km bort, medan Playa los Gringos finns ungefär 3 km bort.
Här erbjuds utsikt över poolen. I badrummet finns även en separat toalett och en dusch. Badlakan och handdukar ingår för extra komfort.
Gästerna i Elegant Villa In Nagua With Private Pool And Jacuzzi kan använda ett komplett kök med vattenkokare, kylskåp och ugn för att laga hemlagade måltider. Den närmaste busshållplatsen är Parada Nagua Santiago, belägen invid villan.
- Lokala sevärdheter
- eliseo2836 km
- Plaza Nueva Nagua1856 km
- Playa Los Gringos1434 km
- Uasd529 km
- Corredor Turistico Tatico Henriquez3811 km
- Universidad Abierta Para Adultos2619 km
- Universidad Autonoma de Santo Domingo1492 km
- Playa La Posita1437 km
- Río Nagua1391 km
- Flygplatser
- Samana El Catey internationella flygplats25 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Gratis parkering
- Säkerhetsfack
- Husdjur tillåtna
- Rum/faciliteter för funktionshindrade
- Rullstolstillgänglighet
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Trädgård
På rummet
- Gratis Wi-Fi i rummet
- Luftkonditionering
- Sittgrupp
- Terrass
- Matbord
- Strykservice
- Tvättmaskin
- Barnsängar
Hotellregler
- Information om extrasängar
- Inga barnsängar tillhandahålls i ett rum.
Vanliga frågor
- ❓
Finns det ett kök på Elegant Villa In Nagua With Private Pool And Jacuzzi?
Ett komplett kök finns på Elegant Villa In Nagua With Private Pool And Jacuzzi. - ❓
Är det tillåtet att ta med husdjur till Elegant Villa In Nagua With Private Pool And Jacuzzi?
Man kan bo i Elegant Villa In Nagua With Private Pool And Jacuzzi med sitt husdjur. - ❓
Vilken utsikt erbjuds på Elegant Villa In Nagua With Private Pool And Jacuzzi?
Utsikten över poolen erbjuds till gästerna på Elegant Villa In Nagua With Private Pool And Jacuzzi. - ❓
Finns det en bubbelpool i denna villa?
Ja, en badtunna erbjuds i denna villa.